Klasyczna elegancja

KLASYCZNA ELEGANCJA  –  realizacja 2009-2010

Ten dom w podwarszawskiej Jabłonnie powstał dla starszych państwa. Projekt wnętrza powstawał już na etapie projektu architektonicznego, dlatego idealnie udało się uwzględnić wszystkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Do aranżacji użyte zostały meble zabytkowe i stylizowane, które przenieśliśmy  ze starego domu- dlatego nowe pokoje musiały powstawać niejako pod wymiar przepastnych szaf z brzozy syberyjskiej i mahoniowych stołów.

Wnętrza utrzymane są w spokojnych tonacjach złocistych beżów i brązów, delikatnych kremów i ciepłej bieli. Stare meble otrzymały nowoczesną przestrzeń (dzienna część domu jest  na planie otwartym) i tło z naturalnych materiałów wysokiej jakości- polerowanego marmuru, granitu i egzotycznego drewna oraz starannie dobranych tkanin.

Użycie w strategicznych punktach dużych tafli lustrzanych zapewnia dalekie widoki wewnątrz domu, efektowne odbicia, a także dodatkowe doświetlenie pomieszczeń.

 

 

Wróc do Realizacji                                                                                                                          Dalej